اطلاعات اولیه
متر
اطلاعات ضروری
رهن کامل
اجاره کامل
رهن و اجاره
فروش
موقعیت روی نقشه
نکته: ملکهای که موقعیتشان بر روی نقشه مشخص شده ٬ در لیستهای سایت ٬ بالاتر از دیگر املاک قرار می گیرند
این کار ضروری نیست، اما احتمال دیده شدن ملک شما را تا حد زیادی افزایش می دهد
اطلاعات تکمیلی
دیگر اطلاعات
اطلاعاتی که ممکن است در یافتن ملک مفید باشد را در اینجا وارد کنید. مانند شماره منطقه ، نام محله، نام قدیمی خیابانها و نقاط معروف نزدیک ملک . لطفا از قرار دادن شماره تماس در این قسمت پرهیز کنید و شماره تماس را در کادر مرتبط پایین صفحه وارد کنید.
ویژگی های خاص این ملک را در این جا وارد کنید. وارد کردن متن دلخواه شما و توضیحات درباره ملک شانس دیده شدن ملک شما را افزایش می دهد. مثلا اشاهر کنید که ملک در جای ساکت و کم صدایی قرار دارد، یا منطقه بسیار پر مشتری است و یا ملک بسیار خوش نقشه و اکازیون است و شماره تماس را در کادر مرتبط پایین صفحه وارد کنید.
اضافه کردن تصویر نکته: ملکهای دارای تصویر ٬ در لیستهای سایت ٬ بالاتر از دیگر املاک قرار می گیرند
اضافه کردن تصویر ضروری نیست،اما این کار تعداد دفعات مشاهده شدن ملک شما را افزایش می دهد. شما میتوانید تصاویر گرفته شده توسط دوربین یا موبایل را، پس از انتقال به کامپیوتر به صفحه ملک خود اضافه کنید. تصاویر باید این ملک را نشان دهند. لطفا از آپلود کردن تصاویر غیر مرتبط یا آرم و لوگو پرهیز کنید.
بله
خیر
اطلاعات مالک اطلاعات تماس خود را در این قسمت وارد کنید. این اطلاعات در کنار ملک قرار خواهد گرفت و علاقه مندان می تواننند توسط این شماره ها با شما تماس بگیرند. لطفا حداقل یک شماره موبایل وارد کنید تا بتوانیم در موقع لزوم از طریق پیامک با شما تماس بگیریم