سوالات متداول

برای این‌کار میتونید به بخش اضافه کردن ملک مراجعه کنید. ملک شما بعد از وارد کردن اطلاعات به لیست املاک اضافه میشه
خیر. اضافه کردن ملک در حال حاضر رایگان است.
برای پیدا کردن ملک مورد نظرتون شما باید در سایت جستجو کنید و یا به لیست املاک موجود مراجعه کنید.
به دلیل درخواستهای بالای بازدید سایت، مشاور برای فراهم آوردن تحربه کاربری بهتر از تکنولوژی کچینگ(Caching) استفاده می کند. این امر ممکن است باعث به وجود آمدن وقفه کوتاهی بین زمان اضافه شدن ملک و زمان نمایش در اطلاعات املاک شود. اگر بعد از گذشت بیست و چهار ساعت از زمان اضافه شدن ملک، اطلاعات همچنان در لیست املاک مشاهده نمی‌شود لطفا به ما اطلاع دهید تا مورد را بررسی کنیم.
املاک زیادی در سایت مشاور ثبت شده اند. به همین خاطر الگوریتم های مختلفی برای نمایش بهتر املاک  در سایت مشاور طراحی و به‌کار گرفته شده است. پارامترهای مختلفی جایگاه قرار گرفتن املاک را تحت تاثیر قرار می دهد. ولی به طور کلی املاک دارای نقشه و تصویر بالاتر از دیگر املاک مشابه قرار می‌گیرد.
برای این کار به صفحه اطلاعات املاک مراجعه کرده و بر روی گزینه “درخواست تصحیح اطلاعات” کلیک کنید. در صفحه بعد اطلاعاتی که باید تصحیح شود را همراه با نام،شماره تماس  و نسبت شما با این ملک وارد کنید. ما سعی می کنیم که در سریعترین زمان به درخواستها رسیدگی کنیم. ولی این امر ممکن است به دلیل تعداد زیاد درخواستها مدتی طول بکشد.
برا این‌کار در صفحه جستجو، زمان اضافه شدن به سایت را بغییر دهید. شما می‌توانید در میان املاک اضافه شده در روز گذشته، هفته گذشته و ماه گذشته جستجو کنید.
در صفحه مخصوص ملک‌تون بر روی گزینه “دریافت رایگان اطلاعات تماس” کلیک کنید. بعد از چند لحظه شماره تماس این ملک برای شما نمایش داده خواهد شد. برای تسهیل کار، در هنگام تماس ذکر کنید که اطلاعات تماس را در سایت مشاور پیدا کردید.
در این صورت لطفا به کلیک بر روی گزینه “درخواست تصحیح اطلاعات”   به ما اطلاع بدید، تا در اولین فرصت اطلاعات را تصحیح کنیم.
با توجه به حجم بالای اطلاعات تماس، ممکن است بعضی از اطلاعات صحیح نباشد ( قدیمی یا اشتباه باشد). ما تمامی تلاشمون را می کنیم تا این اطلاعات را را تصحیح کنیم ولی نمیتوانیم تضمینی در اینباره بدهیم.