مدیریت محترم املاک خواجو تبریک میگیم!

شما قدم بزرگی به سمت افزایش مشتریان و استفاده بهتر برداشتید!

شما با عضویت در جمع چهار هزار نفری مشاورین عضو سایت مشاور، شروع محکمی داشته اید.

اما این آغاز راه است! قدم مهم بعدی اضافه کردن ملک‌های آماده شماست

شما از همین حالا میتونید، اطلاعات ملک‌های موجودتون را بر روی سایت قرار بدید. مشتریان ملک و کسانی که به دنبال خرید یا رهن و اجاره می‌گردند اطلاعات ملک های شما را خواهند دید و از طریق با تلفن شما تماس خواهند گرفت

برای اضافه کردن ملک کافیه که به صفحه افزودن ملک جدید برید و اطلاعات ملک‌تون را اضافه کنید. شما میتونید اطلاعات را به هر اندازه ای که دوست دارید وارد کنید ، و الزامی به پر کردن همه قسمت‌ها نیست. اما سعی کنید برای ملک توضیحات جذاب و دقیق قرار بدید تا مخاطبین را به تماس با شما ترغیب کنید.

بعد از اضافه کردن ملک شما، می توانید هر زمان که خواستید ، با مراجعه به صفحه مدیریت املاک اطلاعات ملک را تصحیح یا به روز رسانی کنید. فراموش نکنید که هر چقدر املاک بیشتری در سایت قرار بدید، شانس اینکه مخاطبین بیشتری با شما تماس بگیرند افزایش خواهد یافت.

مشاور خانه شماست، به هر شکلی که دوست دارید!

مشاور برای مشاورین املاک عضو این امکان را فراهم کرده، که بتونن با قرار دادن لوگو و تصویر و ثبت آدرس اختصاصی، همه اطلاعات را به نام خودشون ثیت کنن. به این ترتیب لوگوی شما در کنار املاک اضافه شده توسط شما قرار می‌گیره و مخاطبین میتونن با مراجعه به صفحه شما، تصاویر مشاور املاک شما را مشاهده کنن .
قابلیت دیگه سایت اینه که شما با ثبت آدرس اختصاصی ،( مانند moshaver.com/hamid) دارای سایت اختصاصی رایگان باشید. برای اضافه کردن تصویر و لوگو و و ثبت آدرس اختصاصی به صفحه ویرایش اطلاعات مراجعه کنید، و برای اطلاعات بیشتر در مورد آدرس اختصاصی از صفحه مخصوص آدرس اختصاصی دیدن بفرمایید.

ما با شماییم!

سوال یا پیشنهاد و انتقادی دارید؟

ما همیشه علاقه مندیم که با شما در تماس باشیم. لطفا اگر سوالی در مورد استفاده از سایت، و یا پیشنهاد و انتقادی در مورد سایت دارید با مراجعه به صفحه تماس ، با ما در میان بگذارید. ما سعی می کنیم که در کوتاه ترین زمان به شما پاسخ دهیم!
حمایت و پشتیبانی شما، بزرگترین سرمایه ماست